انواع قرارداد مدیریت مالی کسب و کار

قرارداد خرید و فروش نرم‌افزار
شرکت در حوزه‌های مختلف ممکن است به خرید یا فروش نرم‌افزار نیاز داشته باشد در این صورت برای پوشش منابع طرفین می‌توان از قراردادی جامع و کامل استفاده کرد.


قرارداد اجاره نرم‌افزار
گاهی شرکت به جهت مشکلات مالی ممکن است توان خرید نرم‌افزار را نداشته باشد. در این صورت می‌تواند از قرارداد اجاره نرم‌افزار بهره ببرد .


قرارداد نمایندگی انحصاری فروش

در نمایندگی در فروش انحصاری، یک طرف (شرکت) توافق می‌کند که برای طرف دیگر (فروشنده) بر اساس مبنایی مداوم و بلندمدت، کالا یا کالاهایی را تأمین نماید و فروشنده موافقت می‌کند که آنها را خریده و به نام و حساب خویش، دوباره در قلمرویی معین به فروش رساند .


قرارداد فروش
قرارداد فروش بین فروشنده ( شخص حقیقی یا حقوقی ) از یک طرف و خریدار یا مشتری ( شخص حقیقی یا حقوقی ) از طرف دیگر به منظور جلوگیری از اختلافات بعدی منعقد می شود . در این قرارداد فروشنده مالکیت کالای خود را در مقابل دریافت مبلغ مشخصی به خریدار انتقال می دهد .


قرارداد بروکری

قرارداد بروکری بین شخص حقیقی یا حقوقی از یک طرف و بروکر یا کارگزار ( شخص حقیقی یا حقوقی ) از طرف دیگر منعقد می شود . در این قرارداد شخص حقیقی یا حقوقی که تصمیم دارد در زمینه ای خاص که در آن مهارت و تبحر ندارد معامله کرده و قصد دارد تا حد امکان میزان ریسک چنین معامله ای را به کمترین حد برساند از کارگزاری که در زمینه تخصصی پیشنهاد خرید یا فروش را به مشتری ارائه داده استفاده میکند تا با کمترین ضرر مالی مشتری موفق به انجام معاملات خود گردد .

مشتریان شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

ارتباط با شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

آدرس پستی : اصفهان / خیابان میر / خیابان مصلی / نبش خیابان کاخ سعادت آباد شرقی / مجتمع تجاری اداری پارسیان / طبقه 4 / واحد 44

روزها و ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 8:30 الی 17 / پنجشنبه ها 8:30 الی 12:30

تلفن: 031-36613488 نمابر : 031-36612958

پست الکترونیک : info@behin-co.com