انواع قرارداد راه اندازی کسب و کار

قرارداد بنیان‌گذاران

این تفاهم‌نامه زمانی کاربرد پیدا می‌کند که دو یا چند نفر موسس یک کسب و کار هستند و می خواهند طی یک قرارداد بسیاری از امور را از ابتدا شفاف کنند. مهم‌ترین مفاد آن تعیین نقش‌ها و مسئولیت‌ها، تقسیم سهام و مالکیت معنوی می‌باشد.همچنین قرارداد بنیان گذاران برای فرد یا گروهی از افراد کاربرد دارد که با پرورش یک ایده اولیه، قصد دارند تا آن را به مرحله تجاری­سازی و کسب سود برسانند.

 
قرارداد پیمانکاری
زمانی که قرار است صفر تا صد انجام یک عمل یا ارائه یک خدمت را به شخص ( شخص حقیقی یا حقوقی ) دیگری بسپاریم از قرارداد پیمانکاری استفاده می‌کنیم. شخص پیمانکار موظف است با هزینه‌های خود مفاد قرارداد را کامل انجام داده و در موعد زمانی مشخص تحویل کارفرما دهد.


قرارداد طراحی و پشتیبانی وبسایت
این قرارداد عموما به منظور همکاری مابین کارفرما (شخص حقیقی یا حقوقی) که متقاضی وب سایت با مجری که طراح وب سایت (اعم از فرد یا یک شرکت) تدوین می‌شود .


قرارداد طراحی و پشتیبانی اپلیکیشن موبایل
این قرارداد عموما به منظور همکاری مابین کارفرما (شخص حقیقی یا حقوقی) با برنامه نویس اپلیکیشن (اعم از فرد یا یک شرکت) تدوین می‌شود .

 

مشتریان شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

ارتباط با شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

آدرس پستی : اصفهان / خیابان میر / خیابان مصلی / نبش خیابان کاخ سعادت آباد شرقی / مجتمع تجاری اداری پارسیان / طبقه 4 / واحد 44

روزها و ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 8:30 الی 17 / پنجشنبه ها 8:30 الی 12:30

تلفن: 031-36613488 نمابر : 031-36612958

پست الکترونیک : info@behin-co.com