انواع قرارداد سرمایه‌گذاری

قرارداد فروش سهام
قرارداد فروش سهام قراردادی است که طی آن فردی که سهام دار فعلی یک شرکت کلیه حقوق و تعهدات ناشی از سهام خود را به شخص دیگری انتقال می دهد و کلا برای نقل و انتقال سهام از سهام‌د‌ار به یک فرد دیگر این قرارداد منعقد می‌شود .


قرارداد وام قابل تبدیل به سهام
قرارداد وام قابل تبدیل به سهام قراردادی است که طی آن اگر وام‌دهنده درخواست کند، وام تبدیل به سهام شده و او جز سهام‌داران شرکت خواهد شد .


قرارداد مشارکت مدنی
قرارداد مشارکت مدنی قراردادی است که طی آن آورده‌های دو طرف دقیق مشخص شده و به منظور تقسیم سود و انتفاع وارد کسب و کار می‌شوند . همچنین قرارداد پرکیس یکی از انواع قراردادهای مشارکت مدنی می باشد که بین افرادی که در حوزه بهداشت و درمان فعالیت دارند منعقد می شود آن هم در شرایطی که این اشخاص بدون استخدام در مراکز درمانی به فعالیت بپردازنند .


قرارداد وستینگ
قرارداد وستینگ برای تمهید شرایطی در جهت باقی ماندن اعضا در شرکت، سهام مورد نظر به افراد در طول یک بازه زمانی به آن‌ها تعلق می‌گیرد و این قرارداد برای مشخص کردن کم و کیف آن است .


قرارداد مشارکت در ساخت
این قرارداد زمانی کاربرد دارد که مالک و یا مالکین یک ملک با پلاک ثبتی مشخص قصد ساخت و یا بازسازی (نوسازی) ملک خود را دارند لیکن تخصص و سرمایه و امکانات لازم جهت انجام این امر را ندارند و با شخصی که این امکانات را دارد بعنوان سازنده یک قرارداد منعقد می‌نمایند .


قرارداد فایناس ( تامین مالی )

قرارداد فایناس ( تامین مالی ) در راستای تامین مالی برای یک پروژه یا طرح تجاری و اقتصادی و کمک به بسیاری از کسب و کارهایی که در جریان کاری خود منابع و وجوه مالی کافی در اختیار ندارند منعقد می شوند
 

مشتریان شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

ارتباط با شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

آدرس پستی : اصفهان / خیابان میر / خیابان مصلی / نبش خیابان کاخ سعادت آباد شرقی / مجتمع تجاری اداری پارسیان / طبقه 4 / واحد 44

روزها و ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 8:30 الی 17 / پنجشنبه ها 8:30 الی 12:30

تلفن: 031-36613488 نمابر : 031-36612958

پست الکترونیک : info@behin-co.com