شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

معرفی اجمالی شرکت : 

شـرکت مهندسی بهین صـنعت جهان نما ( سهامی خاص ) در زمینه های مهندسی / مدیریت (مهندسی صنایع ، سیستم های مدیریت) ، تامین تجهیزات ایمنی ، حفاظت فردی و ترافیکی و آموزش (روابط کار ، طرح طبقه بندی مشاغل ، مدیریت دانش ،  تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه ای و سیستم های مدیریت کیفیت) مشغول به فعالیت می باشد.

تاریخچه شرکت : 

بنگاه های کوچک و متوسط به دلیل محدودیت هایی که دارند نمی توانند به تنهایی تمام نیازهای اطلاعاتی مدیریتی لازم برای اداره فعالیت های صنعتی ، بازرگانی و خدماتی خود را تامین کنند به همین دلیل بهترین راه برای این واحد استفاده از خدمات مشاوره ای مدیریت برای رفع کلیه نیازهای خود می باشند از این رو مدیران موسس این شرکت گرچه از سنوات قبل فعالیت خود را در زمینه حرفه مشاوره مدیران آغاز نموده است لیکن در سال 1389 با تاسیس شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما ( سهامی خاص ) به منظور ارائه تخصصی خدمات مشاوره / اجرا / پیاده سازی دانش مدیریت رسما فعالیت خود را آغاز نمود و با پشتوانه مستحکم علمی ، تجربی و بهره جویی از همکاری کارشناسان مجرب و کارآزموده مبادرت به تشکیل این شرکت در زمینه تحقیق ، آموزش و اجرای پروژه های مرتبط با مهندسی صنایع / سیستم های مدیریتی / ارائه خدمات مشاوره / اجرا / پیاده سازی نموده اند.

دیدگاه و رسالت شرکت : 

دیدگاه و رسالت شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما ارائه خدمات به مدیران در حوزه های مهندسی ، طراحی ، مشاوره با کیفیتی در سطح جهانی و با استفاده از روش های نوین و روز دنیا بوده تا موجبات بالندگی سازمان ها را فراهم آورد از همین رو شعار ″ همگام با مدیریت در تعالی سازمان ″ را برگزیده و ملی سنوات گذشته تمام توان خود را صرف اثبات آن به مشتریان خود نبوده است.

خط مشی و کیفیت شرکت :

شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما ( سهامی خاص ) با اعتقاد جدی به اصل مشتری مداری و با تکیه بر تجربیات ارزشمند و موفق خود آماده خدمتگزاری به جامعه مدیریت کشور می باشد.
ما بر این عقیده ایم که به کارگیری روش های مدیریتی نوین موجب تحول سازمان ها و فرهنگ حاکم بر آنها می گردد. این روش ها باید تمامی فرآیندهای سازمانی را متاثر نماید، لذا یکی از محورهای اصلی عملیات تحول سازمانی را علاوه بر اجرای موارد بر آموزش و کنترل قرار داده ایم تا از این طریق موجب ایجاد نگرش های جدید گردیده و سپس در تمام سطوح سازمان رفتار بهبود یافته را با نگرش یک سیستم بازپیگیری نماییم . هم اکنون این شرکت با خدمات ارزشمند خود مصصم است تا رسالت خود را به نحو احسن به انجام رساند و در حوزه های مختلف مهندسی صنایع ، مدیریت ، بازرگانی و تامین نیروی انسانی با کیفیتی مورد رضایت کامل مشتریان گردد.
 

مشتریان شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

ارتباط با شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

آدرس پستی : اصفهان / خیابان میر / خیابان مصلی / نبش خیابان کاخ سعادت آباد شرقی / مجتمع تجاری اداری پارسیان / طبقه 4 / واحد 44

روزها و ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 8:30 الی 17 / پنجشنبه ها 8:30 الی 12:30

تلفن: 031-36613488 نمابر : 031-36612958

پست الکترونیک : info@behin-co.com