خدمات تنظیم انواع قراردادها

با پیشرفت جوامع بشری در تمام حوزه ها ، علم حقوق نیز دایره وسیع تری پیدا کرده و درصدد برطرف نمودن نیازهای جوامع می باشد. ارتباط افراد ، معامله ، مبادله ها و موارد نظیر اینها، انسان را به نوشتن وادار می کند نوشته ای که عقد یا قرارداد نام میگیرد. قوانینی که عقده از کار می گشاید به تدریج تصویب و به یاری مردم می آید. شاید به ندرت می توان گفت کمتر کسی را در داد وستد و معامله می توان پیدا نمود که به علم حقوق و امور مربوط به قراردادها نیازی نداشته باشد.
قرارداد طبق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند و مورد قبول آنها قرار گیرد. طرف قرارداد ممکن است یک یا چند انسان (شخص حقیقی) یا شرکتها و موسسات دولتی و غیر دولتی (شخص حقوقی) باشند .
تنظیم قرارداد در یک فعالیت تجاری و رونق کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. در باور حقوقی حتی داشتن قرارداد بد از نداشتن قرارداد بهتر است. مهم ترین دلیل آن این است که در بدترین قرارداد نیز اشخاص در خصوص حوزه ای با یکدیگر به توافق رسیده اند و به عبارت دیگر نشان دهنده ی این است که حداقل یک توافق وجود دارد. قرارداد به توافقی گفته میشود که بین دو شخص و یا تعداد بیشتری از اشخاص منعقد میشود و براساس آن طرفین با پذیرش تعهدات و مسئولیت هایی در قبال یکدیگر تمایل خود را برای ایجاد یک اثر حقوقی اعلام و ابراز میکنند. مهم ترین و پرکاربردترین قراردادها امروزه در حوزه های کار و استخدام، خرید و فروش، سرمایه گذاری، تأسیس شرکت و راه اندازی کسب و کارها، مشارکت در ساخت یا ایجاد شرکت مدنی، اجاره، رهن، هبه، استقراض و … به کار میروند و هر یک در تنظیم و نگارش مستلزم رعایت چهارچوب ها و قواعدی هستند. انواع قراردادهای کسب و کار عبارتند از :
قرارداد راه اندازی کسب و کار
قرارداد پیشبرد کسب وکار
قرارداد استخدام و سرمایه انسانی
قرارداد مدیریت مالی کسب و کار
قرارداد محافظت از کسب و کار
قرارداد سرمایه گذاری

مشتریان شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

ارتباط با شرکت مهندسی بهین صنعت جهان نما

آدرس پستی : اصفهان / خیابان میر / خیابان مصلی / نبش خیابان کاخ سعادت آباد شرقی / مجتمع تجاری اداری پارسیان / طبقه 4 / واحد 44

روزها و ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 8:30 الی 17 / پنجشنبه ها 8:30 الی 12:30

تلفن: 031-36613488 نمابر : 031-36612958

پست الکترونیک : info@behin-co.com